Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple ID gond? (többi lent)

Apple ID gond? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az interneten csináltam egy Apple ID fiókot, de a telefon ezt írja ki mindig: "This Apple has not yet been used in the iTunes Store. Tap Review to sign in, then review your account information.

(már próbáltam a reviewval, de mindig a kártyaszámot meg ilyeneket kér,és nincs NONE a Payment Methodnál, ha vki szerint van olyan.)



2014. dec. 30. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés, mi a probléma?

Add meg a kártya számodat.

2014. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gond, hogy nem a telefonon csináltad vagy az iTunes-ban. Ott kellett volna. Így most meg kell adni a kártyaszámot.

Vagy csinálsz egy újat az iTunesszal vagy app store-ból.

2014. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Az első használatkor az apple iddhez muszály hozzá adnod a banki adataid de a későbbiekben(kártya lejárta után) már lesz none gomb ezt az apple azért csinálja hogy az emberek ne csináljanak tonna számra apple id-t!!! És teljesen mindegy hogy a telón, ituneson vagy neten csinálod az accuntot.
2015. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Fiuka, te meg milyen baromságokat hordasz itt össze????

Simán lehet Apple ID-t csinálni bankkártya nélkül is. Nekem is van 3 vagy 4 is. Igaz ebből csak kettőt használok.

Ha nem értesz hozzá, akkor legalább ne okoskodjál bele!!! Jó??!!!


Óvassá inkább

[link]

2015. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én tapasztalatból beszélek 8 éve van apple idm és 2 napja akartam csinálni eggyet de csak bank kártyával lehet. Te meg inkább jobban teszed ha csöndbe maradsz és nem másokat szidsz a mikor te nem értesz hozzá!
2015. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy 8 éve használsz valamit nem jelenti azt automatikusan hogy mindent tudsz róla, és amit ténynek vélsz az nem lehet esetleg másképpen.

Nekem 4 van összesen, két UK-s Apple id kártyával regisztrálva, 1 USA kártya nélkül, és egy magyar szintén kártya nélkül.


Annyi csak, hogy meg kell próbálni letölteni egy ingyenes appot, és amikor kiírja hogy jelentkezz be vagy regisztrálj újat akkor próbálsz regisztrálni. Így lesz none opció es nem kell kártya adatokat megadni. ( csak olyan e-mail címmel fog működni amivel eddig még nem próbálkoztál)

2015. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy 8éve használom lehet, hogy nem jelent semmit de az, hogy 2 napja próbáltam az igen és azért jó úgy válaszolni, hogy ki próbálod előtte!
2015. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nos akkor talán próbáld meg úgy ahogy én leírtam és akkor működni fog. ;)
2015. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyen szánalmas hülyéket mint Fiuka. Tele van a net, hogy hogyan lehet bankkártya nélkül ID-t létrehozni. Még be is linkelem neki, erre azzal jön, hogy ez nem lehetséges. Igen mindenki hülye csak ő a helikopter tipikus user error és még hülye is.


Tessék kipróbáltam, hogy lehet-e a fentebb is linkelt módszerrel Apple ID-t csinálni bankkártya nélkül!

Na mi az ott??? Ja, hogy egy None lehetőség. Bazki menj a sarokba hülyegyerek, ennyit értesz az apple cuccokhoz.


[link]

2015. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem egy magyar accunt de azért köszönjük, hogy megint meghallgethattuk egy szerencsétlen kétségbe esett próbálkozását, hogy mentse a becsületét.

A magyar gépen így néz ki:

[link]

IOS en így:

[link]

2015. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!