Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont keresek, de nem...

Mobiltelefont keresek, de nem értek hozzá! Mivel mindenki másra esküszik, teljesen elbizonytalanodtam. Milyen típust vegyek?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Y-t használtam eddig, de már nem bírom idegekkel. Kicsi és lassú! Többször szerettem volna földhöz vágni, de még "él"! Nagyobb, jól látható kijelzőre, gyors netkapcsolódásra és erős akkumulátorra lenne szükségem. Nem értek a telefonokhoz és már olyan sokféle telefont dobtak piacra, hogy nem tudok választani, belefulladok a dömpingbe. Az ára max. 100.000, -Ft-ig mozoghat.
2014. dec. 31. 14:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
Én az LG G2-t javasolnám. Ennyiért már új, gyártói garanciásat is kapsz.
2014. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
63%

Érdemes szaklapokat olvasni, ott megírják, mi az, ami a specifikációk ellenére is jól vagy rosszul működik. Jókat hallani pl.:


Xiaomi MI-3

LG G3

Prestigio Grace

Honor 6

2014. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

Azért esküszik mindenki másra, mert mások az emberek igényei, más az ízlésük, nem jön be mindenkinek ugyanaz.


Ha 100 ezerért veszel telefont, akkor rosszul nem igazán dönthetsz, már egyik sem olyan rossz, csak épp lehet valakinek nem jön be valami miatt.


Ennyiért Androidosok közül a két legjobb telefon a Nexus 5 és az LG G2.

Nexus 5 szoftveresen és teljesítmény terén mai napig az egyik legjobb telefon, de ami miatt talán jobban járnál az LG G2-vel, az a sokkal nagyobb aksi, és a jobb kamera (bár Nexus 5 is nagyon szép képeket tud csinálni Lollipop-on ha RAW-ba lövöd a képeket, de átlag felhasználó ehhez nem is nagyon ért meg nem akar ilyenekkel szenvedni).


Windows Phone-os mobilok közül akármelyik szóba jöhet, nagyjából ugyanazt tudja mindegyik szoftveresen, a drágább telefonoknak meg jó a kijelzőjük, kamerájuk, mindenük, nagyon panasz nem lehet rá.


iPhone-ból nem tudom melyik jönne ki 100k-ból, de a legrégebbi amit még meg szabad venni az az iPhone 5. Elég gyors, jó kamera, szép kijelző, de azért ha melléraksz egy újabb iPhone-t vagy egy újabb Androidos telefont akkor azért látszódik, hogy már nem mai darab.

Meg az aksija sem a legnagyobb, 5S meg szerintem már drágább.

2014. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 kérdező.. ***** válasza:
63%
Nexus 5-t javasolnám.
2014. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
19%

ne vegyél androidot

vegyél egy iphone-t, használt 5s

imádni fogod

2014. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 kérdező.. ***** válasza:
41%
Jah jah,a nexus 5 az iphone 6-t is alázza...
2014. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Így azért picit már szűkül a kör! Boldog Új Évet kívánok Nektek!
2014. dec. 31. 15:04
 8/33 kérdező.. ***** válasza:
Majd írd meg melyiket választottad!Köszi,viszont!:)
2014. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Köszi, viszont!
2014. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igen, ígérem, hogy megírom! Napokon belül aktuális lesz. Épp lejárt a hűségem a Voda-nál, lehet, tőlük veszek valami kedvezményeset (habár nem túl nagy kedvezményt adnak sajnos). Volt már nálam képben Samsung S4, Sony Xperiák és az iPone S5 is, de aztán lebeszéltek róla. LG-ről korábban szó sem esett. Most majd megvizsgálom azt is közelebbről. Majd "megyek, veszek és írok"!
2014. dec. 31. 16:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!