Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan szerezzek az Atab5...

Honnan szerezzek az Atab5 quad telóba akkumulátort?

Figyelt kérdés
segítsetek létszi a telómba fel van puffadva az aksija és nem tudom használni mert nem érzékeli normálisan segítsetek

2014. dec. 31. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kínából.
2014. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagyonhülye válasza:
47%
Tényleg nem értem...Leírsz ide kb. 25 szót a problémádról,plusz bejelentkeztél stb. Googleba beírsz 3 /!/ szót -atab5 quad akkumlátor- és sz.rja a válaszokat...
2014. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
képzeld el hogy az volt az első de nem találtam semmit és nehogy már engem képzeljél hülyének fogadjunk hogy idősebb vagyok nálad komolyan nem azért kérdezem mert lusta vagyok hanem azért mert a googleban nem ad ki olyat ami nekem kell ennyi nem kell ezért ilyet írni kész nem érdekel
2015. jan. 1. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!