Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (Iphone 5s! ) messengeren...

(Iphone 5s! ) messengeren miert nem hozza be a kis buborekokat? Marmint ugy ertem ha nincs megnyitva maga az 'oldal' es kapok uzenetet . Ertesitot kapok de nem jelenik meg a buborek a kepernyon. (remelem ertheto) valahol ezt be lehet allitani?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem Android, azért.
2015. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért vettél gagyi telefont?
2015. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy valaki ide irja hogy gagyi meg stb.. erre inkabb nem mondok semmit :)
2015. jan. 1. 21:21
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Nem én mondom:

[link]

2015. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem mintha a Samsung annyira hú de jó telefon lenne. Ha választhatnék nem vennék se iPhone-t se Samsungot, inkább Alcatel-t, Motorola-t vagy Lenovot. Manapság már ezek jobb telefonok
2015. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csak azért mondja, hogy gagyi, mert még a kezében sem volt élete során :) Meg nem is lesz, lehet ez zavarja annyira.


Visszatérve a kérdésre, iPhone-n nem ilyen a messenger

2015. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát azért nem kell azt mondani rá hogy gagyi.
2015. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még régebben amikor a rendes Fb appen belül is lehetett üzenetet küldeni ott voltak chat head-ek (vagy ahogy te nevezted buborékok) de azóta már kivették.
2015. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

aki abból a cikkből ezt olvassa ki, az pont annyira van megvezetve, mint mindenki más, aki valamelyiket jobbnak tartja...hogy a p_csába lenne már "hivatalos" az, hogy megkérdeznek random embereket, és az egyik részük azt mondja, hogy hát én nem vagyok megelégedve a samsungal, másik azt mondja igen, és ez ugyanúgy az Apple-nél. Ízlés kérdése...most megkérdezel 100 samsung és 100 apple vásárlót, honnan tudod, hogy épp melyik 100 embert kérdezed meg? lehet megcsinálnák újra, és az jönne ki, hogy az apple vásárlók elégedettebbek...ezt nevezik nem reprezentatív felmérésnek te szakértő :D

akkor lenne hivatalos, ha az összes apple és az összes samsung vásárlót megkérdezték volna.



a kérdést meg már megválaszolták. iPhone-on nincsenek chathead-ek, de legalább nem omlik össze folyton, mint androidon :D

2015. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jailbreakkel megoldható, viszont szükség van a Facebook Paper nevű appra. A tweak neve MessageBox.
2015. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!