Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecseréltem az iphone 4...

Balintka218 kérdése:

Lecseréltem az iphone 4 telómat egy iphone 5 re. Szeretném az icloud mentést feltenni az új telóra ami 8.1.1 rendszeren csináltam, de az i5 felrakta az új rendszert (8.1.2) Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Visszaállításra rámentem, de nem engedi felrakni a bizt.mentést, mert azt írja, hogy 8.1.1 rendszer kell hozzá. Szerintetek ennek mit tudok csinálni?. Azt tudom, hogy, gépen keresztül tudok visszaállítást csinálni, de ott nem az alap 8.0 verzióra rakja vissza?

Mert az ugye akkor megint nem jó, mert onnan meg megint csak a legújabbra tudok frissíteni :/

Köszi a segítséget előre is!



2015. jan. 1. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
iPhone 4-re nincs is 8.1.1 ...
2015. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kulcsszavakba beleírta, hogy 4S-ről van szó...kérdésbe meg elírta, előfordul.

amúgy valami más gond lehet, elvileg minden esetben felfelé kompatibilisek a biztonsági mentések(legalábbis ezt anno bétákból tudom, mert ott írták, hogyha felteszem a bétát, ne csináljak biztonsági mentést, mert ha visszatenném esetleg a véglegest, akkor visszafelé nem kompatibilis, és úgy tényleg nem jó a mentés), tehát fel kéne mennie 8.1.2-re. gépen is ugyanúgy a legfrissebbet rakja, nincs különbség.

2015. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!