Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 leesett,...

Nokia Lumia 520 leesett, touch tört. Kicseréltem de nem működik!?

Figyelt kérdés

Illetve elindulás után kéri a PIN-t aminek az eléő karakterét ha megnyomom, érzékel valami mert rezeg. De utána semmi...

2 hetet állt, ismét elővettem a touch alá vékony gumit tettem, elindult, működött rendesen, de 2-3 óra múlva ismét ugyanez a hiba.

Találkozott már valaki ilyennel?

Bármilyen ötletet szívesen veszek!



2015. jan. 3. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen az az "eléő karakter"? :/
2015. jan. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés, szerintem a touch hibás.
2015. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első karakter.


Tehát amikor kéri a PIN-t, hozzáérek az első karakterhez, rezeg, de utána semmi...

Kiterítettem az egészet a touch a levegőben de úgy még azt sem csinálja....

Én is az érintő felületre gyanakszom....

2015. jan. 3. 14:53
 4/9 A kérdező kommentje:

A történethez az is hozzátartozik, hogy szétszereléskor hiába volt gyári csavarhúzó készlet az apró csavarokból 5-öt drillfúróval kellet megfúrni a fejét, ugyan is a csavarhúzó szétmarta a hornyukat. Ettől függetlenül kijött mindegyik. Ezzel csak azt akarom leírni hogy a 8 csavar közül csak 3 szorítja le a készülék fedelét. Próbáltam keresni ilyen csavarokat, de sajnos nem találtam egyet sem....

Nem gondolnám hogy valamely csavar hiánya okozhatná a jelenséget.... Vagy igen?

2015. jan. 3. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy probléma mert ahogy én láttam lehet, hogy néhány csavaron is folyhat áram mert némelyiknek látszik, hogy a menet is vezeti az áramot meg az alaplapon is szabadon van hagyva a felület. De egyáltalán nem valószínű, hogy ez a baja.
2015. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A fiók aljában lévő egyik őstelefont szétszedtem és meglepődtem hiszen ugyanolyan csavar volt benne. Ezekkel kipótoltam az összeset. De sajnos ez sem vezetett eredményre.

Nem értem 2 hét akku nélküli állás után miért működött, most pedig miért nem. Lehet hogy valamelyik kondi sült ki teljesen... Nem tudom, de nem szeretném eldobni.....

2015. jan. 3. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem vitted szerzvizbe?
2015. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Két ok miatt nem vittem szervizbe.

Nincs rá már garancia. A Trémobil 5000Ft-ért adott volna javítási árajánlatot.

A másik hogy 10eFt körül beszélt mindenki....


Amúgy pedig jártas vagyok az elektronikában, mondjuk ilyen telefont még nem javítottam de a processzorok, mikrokontorllerek világa nem idegen tőlem...

2015. jan. 4. 16:19
 9/9 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott, ugyanis amit vettem touchpad-ot gyári hibás volt! A kis kínaitól rendeltem egy újat, AZ IS! Ujra nekifutottam, rendeltem a kis kínaitól még egyet.

Kicserélet.... Örülök.... Használom.... Működik!!!!

2015. febr. 21. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!