Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Nokia Lumiát érdemes...

Melyik Nokia Lumiát érdemes most megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Melyik Lumia éri meg legjobban most ár/érték arányban? legalább 1 giga ram legyen azért benne.
2015. jan. 3. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%

Őszintén!? Egyiket sem. Hosszú távon ne várj tőlük sokat, nem a Lumia a legújabb csodaszer, sosem volt az, sőt. A Lumia holdjai leáldozóban vannak, folyamatban az eltűnés felé.


Ha nagyon muszáj, akkor leginkább a 630, a 635 és a 735 éri meg. Sokat azért ne várj!

2015. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
2%
Lumia nem éri meg szerintem,van itthon egy,mindig lekapcsol,a boltban is láttam,hogy lekapcsol.
2015. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
73%
Szia van nekem egy lumia 930-am és teljesen meg vagyok vele eddig elégedve esetleg ami hátrány nekem hogy csak 2400mh akksi ja van meg ha játszok rajta akkor felmelegszik.Amúgy gyönyörű képeket csinál,szép,gyors eddig egyszer se fagyot be.DE ha sok appot akarsz letölteni akkor nem ajánlom neked
2015. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Szia az alsó kategóriában ár értékben a legjobb az 535. Első Microsoft néven futó teló, ezért nagyon nyomott áron adják a siker miatt. 1gb ram, 5mp elő és hátlapi kamerák, led villanó, 5" IPS panel..stb. És mindez 40-45 függetlenül. + az összes WP telós előny, a gyorsaság, stabilitás, jó kezelhetőség...:)

De ha drágábban gondolkozol akkor a 735 ami jó ár/értékben van még.

2015. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
és a 636-ról mi a véleményetek? nekem nagyon tetszik,hogy csak 4,5 col 1gb ram és 4 magos
2015. jan. 3. 21:55
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
hát ez a 636 a 630/635 valamilyen külföldi variánsa. Csak az 1gb ram az eltérés. A 630 jó teló, de ilyen szürkeimportos, gsm boltos 636 ot 2x is meggondolnám. Amúgy WP telóban nem olyan az 500mb ram mint androidon, h zavaróan kevés lenne. De ezt te tudod mérlegelni:)
2015. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

értem,de miért gondolnád meg 2x is ????

Mindenképp valami gsm boltból vennék telót,nem szolgáltatótól.

2015. jan. 3. 22:30
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Lumia 735
2015. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát a szürkeimportos GSM boltra ne várjál gyári garit, csak boltit, aztán kérdés h azt hogyan tudod érvényesíteni. Vagy ha van gyári, akkor postázhatod ki az eredeti országba.. Mivel az említett telefont hivatalosan nem forgalmazza itthon a MS, így gariztatni sem tudod. Nem véletlen nincs se szolgáltatónál, se a nagy (netes) boltokban.
2015. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
#1, az ugye megvan, hogy karácsonyi időszakban iPhone és Samsung után Lumiából adtak el a legtöbbet világszerte? És hogy Európa több országában, köztük Magyarországon is több Lumiát értékesítenek már sokadik negyedéve, mint iPhone-t? Ha lehet, akkor ne hangoztasd sok helyen értesületlenségeidet...
2015. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!