Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Váltott valaki Androidról...

Váltott valaki Androidról IOS-ra? Megbánta?

Figyelt kérdés
Eddig a csúcskategóriás Samsung készülékeim voltak. Iphone 6 mvásárlásán gondolkodom.

2015. jan. 3. 20:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%

Csúcskategóriás Samsung készülékeid voltak, Ember! Nehogy már egy tetves iOS-ra válts, elhamarkodott és keserves döntés volna. És ha már a váltást fontolgatod, mi a szent szarnak esne a lehetséges választásod pont az iPhone-ok szégyenére, a 6-ra??? Nem hiszem, hogy szívesen mutatkoznál egy olyan giccses, túlértékelt Pálázacica-féle divattelefonnal, amely ráadásul olyan iszonyatos mértékben sz4rul sikerült, hogy egy átlagos ötödik osztályos intenzívebb erőfeszíts nélkül ketté tud törni a hihetetlenül gyenge minősége miatt.


Marad a Samsung! Ha nagyobbak az igényeid, akkor tovább léphetsz egy Xiaomira, vagy egy Huaweire.

2015. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 kérdező.. ***** válasza:
29%
Egy nexus 5 jobb mint egy iphone 6 és fele annyiba kerül.Ha már drága telefont veszel akkor Nexus 6 vagy Moto x ami 1000x jobb mint bármelyik iphone vagy samsung.Esetleg még xperia z3.
2015. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Som ember azért írja le az androidot mert samsungja volt és köztudott, hogy a Samsung sz*r. Nekem volt Iphone 4s, 5 és nekem nem tetszett szerintem az is sz*r. Szerintem ne válts Ios-ra inkább vegyél egy normális androidos telefont pl. egy Sony Z3-at vagy egy Nexus 5-t vagy hatot.
2015. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Én váltottam samsungról és nem bántam meg. Annyi ,hogy az aksival nem vagyok megelégedve (i5) ,de 6nál nem tudom hogy milyen ,viszont 6-ot én sem vennék inkább 5s (de ez csak az én véleményem )
2015. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%

Istenem már ebbe a kérdésbe. Természetesen létezik olyan ember, aki már váltott Androidról iOS-re, és természetesen olyan is létezik, aki megbánta.

De létezik olyan ember is, aki Androidról váltott iOS-re és nem bánta meg, de olyan is létezik, aki iOS-ről váltott Androidra és megbánta, de olyan is, aki nem.


Az, hogy pár ember mit fog írni még nem jelenti azt, hogy neked is egyezni fog a véleményed.

2015. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
nekem, bár sose volt csúcskategóriás androidos telefonom, sokkal jobban tetszik az IOS. iPhone 6-ot vettem (nem sokkal megjelenés után) és tökéletesen megvagyok vele elégedve. lehet, hogy egy ötödikes erőfeszítés nélkül szét tudja törni, de az istenért aki ilyen k***a drága (100+) telefont vesz annak már legyen annyi esze, hogy vigyázz rá. szóval én ajánlani tudom csak :) nagyon gyors és nagyon könnyű rá átállni :) (sajnos a másik oldallal nincsenek jó tapasztalataim ezért összehasonlítani nem tudom :/ )
2015. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 kérdező.. ***** válasza:
29%
Igen az IOS jó csak túlárazott.Feleannyiért jobb androidost kapsz,gondolok én itt a nexus 5 re.
2015. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Fele ár, dupla tudás
2015. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 gordonb ***** válasza:
30%

én akkor váltottam mikor még 100e környékén volt a 3gs

és nem bántam meg. sőt!

idiótákra nem kell hallgatni: ketté törik, túlárazott stb..

valóban drága, de ha minőséget akarsz akkor azt meg kell fizetni.

amúgy tök fölösleges ezen vitázni aki a gagyi rendszert létesíti előnybe az androidot vesz.

Több munkatársamnak van galaxy4,5 telója. lófasz. maga a teló jó lenne, ha nem a droid futna rajta. összeomlik, lefagy stb

IOS-nál nem lesz ilyen problémád.

Ha mégsem válik be, pedig fogod és eladod. Én nem kezdek ennél jobban érvelni mellette és nem úgy osztom az észt, hogy fingom nincs róla, én használtam mind a kettőt.

arra meg, hogy túlértékelt és túlárazott meg csak annyit, hogy meg kell nézni pl az usában mennyi és itt. nem csak az alma tehet erről, az okoskodók kicsit olvassanak utána.

Másik pedig ha van egy doboz gyufád ami ér pl 200ft-ot, de te eltudod adni, mert ez GYUFA 600ért akkor miért adnád oda 200-ért?

Annak se dőlj be, hogy a sok idióta a 103magos 8trillió herczen működő procival kezdenek űberkedni.

Az alma képes 1 maggal optimalizálni is a telóját.


Most pedig lehet füttyögni :)

2015. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 kérdező.. ***** válasza:
47%
Ki beszél itt samsungról?Ha androidost veszel akkor csak nexus.Mert úgy látom te sem fogtál még kezedbe nexust.Az is van olyan minőségi mint egy alma.
2015. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!