Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a telefonokról, Xiaomi Redmi 1s, vagy Microsoft lumia 535?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólnék akiknek ilyen készülékük van. Arra lennék kíváncsi, hogy akinek már több hónapja a birtokában van egy Xiaomi, hogy lassul-e a gép. Vagy példul a lumiánál mi a helyzet? minden tapasztalatot megköszönnék.

2015. jan. 5. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Több ismerősnek rendeltem külföldről 1S-t. Nekik eléggé rendben van, nem szoktak rá panaszkodni. Lassulás szerintem a MIUI6-tal lesz maximum.

Kb fél éve használják ezeket a telefonokat. Gond nem volt velük. Real Racing 3 simán megy rajta. Azt tudom, az egyikük nagyon örült neki.

2015. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A lumia az biztosan stabil futású, ez a WP rendszerből ered. Azzal biztosan nem lesz gond, és a minősége is korekt, nagyon jó ár/értékben van most. Szép IPS 5" kijelző, 2db 5mp es kamera villanóval, 1gb ram, ami WP-n még sok is.. és mindezt azon az áron. A másikat nem ismerem, de van kínai tabletem, és hát látom h azért akadnak hibái mindig. Ezekben van lutri, de lehet az említett ettől még teljesen jó.
2015. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Xiaomi!
2015. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Körbe jártam minden helyet ahol a Xiaomi-t említik nincs rá panasz, a Lumia viszont kapott egy két kisebb panaszt.

2015. jan. 5. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ez a full kínai cucc minek a másolata akar lenni?
2015. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
sokan szidják a WP-ket, de általában olyanok aki sosem használták, csak előitéletesek. Aki kipróbálja, nem hiszem h vissza akarna térni androidra:) Szal a kritikákat is helyén kell kezelni:)
2015. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gthomek válasza:

"Aki kipróbálja, nem hiszem h vissza akarna térni androidra:)"

Megadtam az esélyt a WP8.1 -nek Xperia SP után lumia 730, 3 hétig bírtam, jelenleg a WP8.1 az android 1.6 szintjén van, azóta megint az SP-t használom, a lumiát feltettem 3 apróhirdetési oldalra is, a kutyának nem kell.

A S3 LTE-t 3 nap alatt vitték el.

2015. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!