Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vágólap tartalmának beilleszté...

Vágólap tartalmának beillesztése szövegbe? Samsung Galaxy S4 Android.

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, bocsi.

Addig eljutottam, hogy vágólapra másoljak szöveget. De sem office-nál, sem szövegmező kitöltésènél nem talàlt eďdig olyan opciót tartalmazó menüt, hogy "(vágólap) beillesztés(e).

Hogy lehet ezt kivitelezni?

(Google a barátom, de úgy látom, nem eléggé 😀)

Hálas köszönet!!!!



2015. jan. 5. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Hosszút tapi, beillesztés nem jó?

A te barátod a kezelési útmutató.

2015. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de sajna nincs olyanom.

németből van a telefon.

2015. jan. 6. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, ha németből van, az persze más. Akkor használati utasítást sem lehet hozzá letölteni a gugli első találatairól, meg úgy általában csak sötétben fogsz tapogatózni. Vetted volna skótból vagy portugálból, akkor rögtön kinyílna a világ.


Itt pl. egy angol leírás van, de a magyart sem tart sokkal tovább megkeresni:

[link]

De ez sajnos csak a nem-németből szerzett készülék esetén olvasható, máskülönben csak összezavar.


Pl. itt is csak akkor lett volna érdemes elolvasnod a szöveg másolás-beillesztés menetét. ha lengyelből vagy olaszból származna a telefonod, így kár is belekezdeni:

[link]


Szóval egyelőre nincs megoldás a problémádra. Esetleg egy készülécsere?

2015. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

elèg sok műveletet véletlenül sikerült megtalálni eddig is.

szerintem ezen is ugyan úgy kell, tud magyatul a masina, magyar alkalmazások vannak rátelepítve.

Amúgy sut furcsállom nagyon, hogy semmijen kezelési útmotató nincs hozzá. Üzletből vettem előfizetéssel zsír újonnan.

2015. jan. 6. 20:12
 5/6 A kérdező kommentje:

"hosszútapi"-ra jön elő a "beillesztés" opció.


köszön a segítséget, ment a zöld pacsi.

2015. aug. 28. 11:42
 6/6 A kérdező kommentje:

bacca meg...! "J"-vel írtam a "semmilyen" szót?!?!?!

(pedig másokat simán kivégzek ezért...)

100 Miatyánk, 1 év bőjt, köz- és önkéntes munkát nekem! 😆

2015. szept. 17. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!