Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T Mobile-ban mennyiért vágnak...

T Mobile-ban mennyiért vágnak ki nano sim kártyát? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma jött meg a telóm, és a kártyám micro sim és ezt szeretném kivágatni nanora, menyibe kerül? A válaszokat előre is köszönöm szépen!
2015. jan. 6. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Én anno simáról minkrora ugy váltottam, h bementem, és akkor montak egy pár 1000res összeget. Erre eljöttem, pát hét mulva vissza, egy másik ügyintézőhöz, aki azt irta a gépbe h hibás szim, és így ingyen kicserélte:)

Szal próbáld így, bár nano nem tom más eset e, mert én egy kitörhető microt kaptam. Kivágni nem hiszem h vágnak T ben, maximum kicserélik.

2015. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Egy akármilyen GSM boltba, vagy pl. Nyugati aluljáró vagy akármelyik aluljáróban ahol van telefonos üzlet odamész, 1 perc és maximum 500 forintért kivágják, de nekem csak 300 volt.


Másodjára meg otthon csináltam magamnak, megfogsz egy ollót és kész.

2015. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Akkor holnap rápróbálok :)
2015. jan. 6. 17:25
 4/8 bp1985 ***** válasza:
44%
Nem vagdosnak, cserélnek. Ingyen.
2015. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ingyen cseréli a szolgáltató! Már 2-t cseréltem, nem kellett fizetni egyikért sem! (Telekom)
2015. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajna autómatikusan nem ingyen, legalábbis 1 éve így volt még. Persze ha aranykártyás vagy akkor lehet más a helyzet, sima feltöltősen nem. De az említett módszer nem egyedi, sokan írják, h ez bevett szokás, h mégis ingyenes legyen, mivel a hibás sim-et ingyen kötelesek cserélni.
2015. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Domino simet és előfizetéses simet is ingyen cserél a T-Mibile!!!
2015. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*T-Mobile
2015. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!