Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Power bankból melyik a jobb?...

Power bankból melyik a jobb? amit hálózatról kell tölteni, vagy a ceruza elemes? Nokia 1020 telefont mekkora kapacitású tudja legalább egyszer feltölteni?

Figyelt kérdés
esetleg más hasonló vésztöltőt is javasolhatok ami ténylegesen használható is!!akár ebay linkre is kiváncsi lennék,ha vki már rendelt onnan ,és be is vált a termék.

2015. jan. 7. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenképp jobb a beépített akksis. lumia 1020 az 2000 mAh-s, tehát egy ennél nagyobb powerbankot kell venni, nekem 5200 mAh-s van. azért kell nagyobbat venni, mert ebben nincs beleszámolva egy kis veszteség, szóval valójában szerintem az enyém is ilyen 4000-4500 mAh-t bírhat. de az én 1020-amat simán feltölti 2x is, szóval az elegendő. ebay-en arra figyelj, hogy ne a legolcsóbbat vedd, és ne is az ilyen 20000 mAh-eseket, mert azok meg tuti nem bírnak annyit...én media markt-ból rendeltem az enyémet. olyan 5000-5500 Ft-ból kihozható egy ilyen, mint az enyém, szerintem annyit bőven megér.
2015. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!