Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell olyan képet...

Hogyan kell olyan képet csinálni, ami?

Figyelt kérdés

Telefonomban (Nokia N82) x dolog van a kamera beállításait nézve.

x =

színtónus

fehéregyensúly

expozíciókorrekció

élesség

kontraszt

fényérzékenység


Melyiket kell állítani s mire, hogy tudjak olyan képet csinálni, ami még akkor is teljesen éles s a pillanatot kapja el, ha mozgatom a telefont nagyon gyorsan ide-oda? Egy ismerősöm csinálta ezt, de nem kérdeztem, mit állította s mire :f



2015. jan. 8. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ábrándokat kergetsz kismókus.
2015. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valaki, aki egy ici-picit is ért a fényképezéshez, hagyja figyelmen kívül az első hsz-t, kérem.


az expozíciókorrekcióval kell valamit ?


Biztos ért hozzá valaki, aki tudja, mik ezek, mit befolyásolnak...onnantól már nem nehéz :)

2015. jan. 8. 21:32
 3/8 A kérdező kommentje:
*Legyen a fókuszálás 40 centire vagy 4 méterre.
2015. jan. 8. 21:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Talán az expozíciókorrekció? Azzal nem rossz, azt hiszem.
2015. jan. 9. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát eléggé eltévedtél, ahogy az első is írta. Ami neked kéne, az az OIS, azaz az optikai képstabilizátor. Állítgathatsz te bármit, ha a kamera hardveresen nem képes erre. Sötétben még a Xenon vaku is tud segíteni.
2015. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ühüm, ühüm...ismerősöm állított valamit és úgy csinálta ezt. Viszont, szerintem nem erre vonatkozóan állított valamit, mert rájöttem, hogy igazából full automatikusba meg alapra állítva SE tudom olyan gyorsan rázni-mozgatni a telefont, hogy PICIT is elhomályosodjon a kép, szóval megvan, amit kerestem.


Carl Zeiss rulz.

2015. jan. 10. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnézném én azt...
2015. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDDD

Amúgy nem is. Unatkoztam és feljöttem ide gyk-re, kiírni egy ilyen kérdést, aztán meg bekamuzni rá egy fake választ. Amúgy nem is így van. Így akarok kicseszni másokkal, meg ettől érzem magam nagynak, királynak.

2015. jan. 10. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!