Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidosok! Nálatok hogy volt?

Androidosok! Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Abdroidosok!

Akiknek már volt 4.2 és 4.4 is a mobilotokon, hozzátok szól elsősorban a kérdésem! Szerintetek az android 4.2-höz képest mennyit javult a 4.4 akkuideje?

Galaxy S4em van, de nem nagyon foglalkoztam a frissítésekkel, és most elgondolkoztam, hogy megéri-e frissíteni 4.4.2re...


A válaszokat előre is köszi!



2015. jan. 8. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes frissíteni, mert sok újdonság került a rendszerbe, részletesebben itt van leírva:

[link]

Amúgy ha nem tetszik, Odin-al visszafele is tudsz frissíteni, vagy ha van mentésed, akkor azt visszaállítani CWM recoveryvel.

2015. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, jöhetnek még! ;)

vissza sajnos nem tudok visszaállítani, mert az S4ben ugrana a KNOX számláló, és ezzel a garancia is ugrik :(

2015. jan. 8. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Knox...


Én gyári rendszert már vagy 3 éve nem használtam, így csak CM fronton tudok nyilatkozni. Ott kifejezetten sok újítást hozott a 4.4, főleg funkciók és stabilitás terén. Emellett sok biztonsági rést is javítottak.


Egyébként S4-re lesz 5.0, én megvárnám.

2015. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül frissítettem 4.4-re, és egyelőre semmi komolyabb változás nincs.

Tudom, hogy jön az 5.0, de mivel Telenoros vagyok és mire a Telenor kihozza az 5.0-t, addigra kijön az 5.2 is :D (a 4.4et is fél év csúszassal adta ki...)

2015. jan. 20. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!