Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s értesítő sáv widget?

IPhone 5s értesítő sáv widget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemreg olvastam valamelyik almás oldalon egy cikket, amely arrol szolt, hogy iPhonekon vannak letölthető alkalmazások, mellyek segítségével az értesítő sávban pl. Mobil adatforgalmat kikapcsolhatom, es mas hasznos illetve praktikus dolgokat tudok bepakolni. Nagyon sokat kerestem, de nem talalom... Esetleg valaki tud errol valamit?


Elore is koszonom! :)



2015. jan. 8. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nincs ilyen alkalmazás. Hs lenne, annak már nagyobb hangot adtak volna..
2015. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Ha lenne
2015. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gordonb ***** válasza:

ha jól tudom a mobil netet még nem tudod ott ki-be kapcsolni, de amúgy már egyre több alkalmazást lehet az értesítő sávban kezelni!

lásd duolingo, waze, cellular data stb

2015. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
App egyelőre nincs rá, de IOS 8 verzióban már állíthatsz rajta pár dolgot a 7-el szemben.
2015. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!