Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995 (one touch S)...

Alcatel OT 995 (one touch S) érdekes jelenség, kuka vagy kezdhető vele valami?

Figyelt kérdés

Valószínűleg teljesen lemerült mielőtt használtam volna újra bár ez nem biztos. De nem kapcsolt be... Töltőre rakom, majd elkezd villogni az állapot jelző a sarokban valamint mint a 4 alap érintő panel( opciók,home,kereső,vissza)ezek után bejön a telenor logó és mindezt ismétli végtelenszer.

Hálózati csatlakozó nélkül nem reagál semmire.

Van mit tennem?



2015. jan. 8. 18:12
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ez volt vele. Egy párszor azt hittem megbolondulok mert fél éves volt és nem volt pénzem újra. A lényeg h kapd ki az aksit. Majd vissza. Ha még mindig ezt csinálja akk újra. Hagyd töltőn sokáig, és ismételgesd az aksi-kiszedegetést

Nekem ez jött be de lehet csak mázli.

Remélem sikerül és tudtam segíteni :)

2015. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbálkozom hátha! Köszi
2015. jan. 14. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!