Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég összetörtem Samsung...

Nemrég összetörtem Samsung galaxy s3-as készülékem hova vigyem?

Figyelt kérdés
Pár napja törtem össze, nem sérült az Amoled kijelző, csak az "üveg" része. Hova vigyem megcsináltatni, hogy ne kínai rossz minőségű üveget rakjanak bele? Válaszokat előre is köszönöm

2015. jan. 10. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
GSM szaküzletbe.
2015. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
hova vidd? Kukába. Szelektív gyűjtőbe.
2015. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak olyan minőség van,ugyanis a samsung nem árul külön üveget csak egész kijelzőt.
2015. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én most cseréltem pár napja, s minden a régi,,
2015. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de lehetőleg Budapesti elérhetősséggel kellene és olyan, hogy helyben megcsinálják. Én ezt találtam: [link] ez megbízható? Tudtok róla valamit? Előre is köszi (:
2015. jan. 10. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Hardveraprós kolléga, jól ismerem már. Korrekt munkát végez, nem valami kókányolós idióta. Merem ajánlani.
2015. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!