Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy vettem...

Miért van az hogy vettem telefonomra (xperia sp, tmobile) ilyen korlátlan közösségi oldalas mobilnetet? Többi lent

Figyelt kérdés
Miért van az hogy vettem telefonomra (xperia sp, tmobile) ilyen korlátlan közösségi oldalas mobilnetet és első nap mikor megvettem nem volt jó úgy lett jó h letöltöttem valami mms és internetbeállítást és jó lett utána egésznap jó volt és most megint nem jó. am olyan h bekapcsolom és nincs ott fent az a 3g-s jel!

2015. jan. 11. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmesen, hogy pontosan mit, mivel csináltál.
2015. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint független, vagy más szolgáltatós voltál... Szerkesszed meg az internet beállításokat. 3G esetében mindösszesen az APN-be kell az Internet szócskát beírni, 4G használata esetén az Internet.telekom-ot.

A legjobb amúgy az lenne, ha kitörölnéd az összes beállítást és te magad pötyögnéd be. Csak az APN-t kell beírni, semmi port, semmi más nem kell már. Újraindítod és láss csodát.

Ha amúgy sincs 4g előfizetésed, akkor én a helyedben már alapból kikacsolnám az LTE (4g-t), mert épp az SP volt az, amelyik képtelen volt normálisan futni az új hálózatán a T-nek.. Egész nap ilyen hibákkal bombáztak engem is, akik SP-t vettek! :)

2015. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi. am úgy jó ha azt a napinetes szart veszem. de miért csak úgy? azért ez hülyeség .
2015. jan. 12. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan még mindig nem vagy képes leírni, hogy pontosan mivel mit csinálsz, de úgy tűnik a napinetet használod. A napinet hülyeség, ebben látod egyetértek. De ha neked megfelel ez a tarifacsomag, ahol is napi 10 megabájtért 195 Ft-t fizetni, akkor engem sem zavar.
2015. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!