Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás előtt állok,...

Telefon vásárlás előtt állok, és van 5 telefon ami kifejezetten tetszik. Melyiket vegyem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

-Galaxy S3 (Használt)

-Galaxy Grand Neo (Új)

-Xperia M2 (Új)

-Xperia Z (Használt)

-Xperia Z1 (Használt)


MAXIMUM CSAK 50.000-ért vennék, és ezek amik nekem tetszenek. Szeretném a véleményeteket kérni, hogy melyik telefont vegyem meg. Előre is köszönöm.



2015. jan. 11. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

S3: Messzire kerüld.

Grand Neo: Erről nem tudok nyilatkozni.

Xperia M2: Végső esetben jó lehet.

Z: Ezt ajánlanám leginkább.

Z1: 50.000-ért nem kapni jót.

2015. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Farkasadi ***** válasza:

Ha mindenféleképpen ezek közül akarsz akkor az xperia z

Ha elfogadod a tanácsomat akkor:samsung galxy ace 4

2015. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És még az S4 mini újonnan 52k-ért?
2015. jan. 11. 21:30
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja és a Grand Neo az 4 magos Cortex A7-es, 1GB ram, 5" kijelző, 5mpx hátlapi autofókuszos kamera, 2100mAh akksi

Itt a link is még róla: [link]

2015. jan. 11. 21:32
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Xperia Z1 a legjobb ezek közül, de kétlem, hogy 50k-ért használtan normálisat lehetne venni.


Xperia Z kb ugyanaz, csak egy sokkal rosszabb kijelzővel.


Galaxy S3-at semmiképp se vegyél, Grand Neo is egy hulladék.


Szóval a három Sony közül valamelyik, M2<Z<Z1

2015. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Itt van vaterán xperia z1 45k-ért, bár nem tudom mi a franc a különbség a villám ár és a jelenlegi között...:

[link]

2015. jan. 11. 21:37
 7/14 Magyarmanó ***** válasza:
villámáron egyből viheted, jelenlegi áron meg még rá kell ajánlani amíg a licitnek vége nem lesz és ha a licitet nyered akkor a tiéd.
2015. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez nem 45k, mint írták.


A Z kijelzőjét meg én nem szidnám. Az első szériánál volt jellemző a gyengébb kijelző, mivel más típusú panelt használtak. A többséggel semmi gond.

2015. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na rátaláltam egy videóra, amin az S4 mini az S5 minivel lett összehasonlítva antutuban. És hát többet ért el. Engem ez nagyon meggyőzött, ezért a jövőhéten már meg is fogom rendelni, szerintem megéri az árát még ha csak 2 mag is, de krait 1.7Ghz. Real Racing 3, Facebook, Messenger, Youtube, Zene.. Ezekre BIZTOS hogy kell. Mediamarkt-ban találtam egy ilyet 1-2 hónapja, és semmi akadást nem észleltem 10 percen keresztül. Köszi az eddigi válaszokat, S4 mini-t veszek. :)
2015. jan. 11. 22:15
 10/14 anonim ***** válasza:

S4 mini nem rossz, csak az az eredeti kérdésben nem volt kiírva.


Benchmarkokkal meg egyáltalán ne foglalkozz, nem számít, plusz a Samsung csal is vele.


Egyébként igen, S4 mini mindent visz, azzal nincs gond, csak mivel Samsung és TouchWiz, ezért az alkalmi akadásokon nem kell meglepődni, nem lesz olyan görülékeny, mint egy Moto G.

2015. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!