Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még Nokia Lumia...

Érdemes még Nokia Lumia 1020-at venni?

Figyelt kérdés
Avagy megéri-e a pénzt érte. Örülnék, ha írnának olyanok is, akiknek ilyen telefonja van. Nyilván a fényképezője miatt érdekelne a telefon. Mennyire lehet vele zoomolni? És az mennyire jó minőségű?
2015. jan. 11. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a része bámulatos, mármint a fényképező, rendszerfrissítés miatt sem kell aggódnod, viszont a hardver sajnos már nem elég erős ahhoz, hogy a fotós újdonságokat megkapja, amit a Lumia Camera 5 hoz (HDR, flash - no flash, videózás közbeni manuális beállítások, stb.), cserébe ott a Xenon vaku, a mechanikus zárszerkezet, és a nagy szenzor és megapixelszám.
2015. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hardver simán bírná egyébként, csak azt akarni is kéne a MS részéről.
2015. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor szoftverfrissítést még fog kapni? Mert azt olvastam, hogy már EOL (azaz, End of life) teló és Okt. 15 óta már nem gyártják. Ezért gondoltam, hogy az esetleges, következő, frissítést/frissítéseket már nem fogja megkapni.
2015. jan. 11. 23:12
 4/8 anonim ***** válasza:
#2, nem bírná, nem véletlen volt a 808-ban is dedikált chip ahhoz a kamerához (1020-nál meg nincs).
2015. jan. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Maga a telefon gyártása EOL, attól a support él (akárcsak a 2012-es Lumia 820/920 modelleknél is).
2015. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy bírná. Nem egy Snapdragon 800 az a SoC, de azért még van benne erő. Csak több idő lenne megcsinálni, mint amennyit megér.
2015. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben van. Köszönöm! :)

Akkor megéri az árát? Tényleg annyira jó a kamerája, mint ahogy mondják? Mert szeretnék vennie gy új telefont is, viszont egy fényképezőt is. De mindkettőre nincs keretem és ha ennek a telefonnak olyan jó a kamerája, mint ahogyan hallottam, akkor inkább rászánom a pénzt erre a telefonra. :)

2015. jan. 11. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egy 'előkap és lő' telefon, de a képminőség, a beállítások széles választéka, és a RAW támogatás fotós szempontból igen sokat jelent.
2015. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!