Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki jo snapchates akinek...

Valaki jo snapchates akinek iphone-ja van tudna segiteni?

Figyelt kérdés
Iphone 4s-em van es azt szeretnem kerdezni,hogy milor fnykepezek akkor valamikor egyaltalan nem aja visza a szineket a snapchat kameraja. Lefotozok egy szoveget pl ami piros tollal van irva es olyan mintha fekete lenne.mikor a karacsonyfat fotoztam a kek piros fenyek se latszodtak es nemertem miert nem latszik sokszor rendesen:( baratnom telefonjan neztuk es neki meg teljesen jo volt samsung galaxy s4-en. Segither ha ujra rakom a smapchatet a telon vagy nem?:/ elore is koszonom

2015. jan. 12. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
snapchat lerontja a kepminoseget. nekem is 4s van és a szinek neha elmasznak nekem is, foleg ha sotet van. Ha a rendes kamera appnak jo kepe van akkor nincs mittenni. Valahogy azt vettem eszre, hogy jobb kameraju telefonokon jobb a kep is. Tehat pl ismerosom5srol kuldi a kepeket, neki olyan a hatso kameras kepe, mintha rontatlan lenne, nekem meg a hatso kameras kepeknel is latszik nemi romlas.
2015. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)))

egypként az alap kamera app tökéletesen működik csak a snapem nem igazán és másoknak meg igen de például ma átadta a szint ugyhogy tényleg nem igazán értem.

2015. jan. 12. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!