Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C3 érintőképernyős...

Nokia C3 érintőképernyős telóm vízbe esett, kb.2 mp-re. Egy napja szárítgatom, de hiába, se kép, se hang. Van esély, hogy még rendbe jön, vagy kuka?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Miután beleesett a vízbe rögtön szét is szedted és nem próbáltad bekapcsolni?
2015. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem kapcsolt ki azonnal, így csak megtörölgettem, viszont kb. fél perc után kikapcsolt, akkor azonnal szétkaptam atomjaira.
2015. jan. 12. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
hát sanszos h vmi tönkrement benne, de várj még pár napot sztszedve, mert lassan tud kiszáradni a belső. De addig az aksit vidda közeléből:)
2015. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző téved. Ha vízbe esik rögtön ki kell kapni belőle az akkut, mert szépen befolyik a víz a telefonba, az alaplaphoz, és rögtön össze zár valamit, mivel áram alatt van. Ezért kell kivenni az akkut és megvárni még kiszárad. Kapiske? Szóval alaplap csere, de nem ér annyit, szóval kuka. Az már nem lesz jó soha.
2015. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor ezt bebuktam :(
2015. jan. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!