Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes választani?

Figyelt kérdés
HTC Desire 510 vagy Samsung galaxy Ace 4 (4 magos procival). Eddig a Samsungról halottam véleményeket de kiváncsi lennék a másik odallra is.

2015. jan. 12. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A Desire 510 egy rettenetesen túlárazott telefon.
2015. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából teljesítményben nem hiszem hogy lenne lényeges különbség(a két telefon hardvere eléggé sok mindenben megegyezik), viszont a kijelzőket érdemes jobban szemügyre venni mert a HTC mellett szól hogy egy picit nagyobb a kijelző(4,3<4,7) és emellett van egy kis különbség a felbontásban(480 x 800<480 x 854) is de szerintem ezt igazából észre sem veszed, amit viszont biztos hogy észre fogsz venni(ezek már az Ace 4 mellett szólnak) az az hogy egyrészt komoly különbség van a kijelzőpanel technológiájában(TFT<Super-AMOLED) és ez szerintem azért eléggé szembetűnő, a másik a dpi(pixelsűrűség) számokban van de ez már elenyésző(207<217) szintén nem észrevehető.

Kamera: itt én lényeges különbségnek tartom hogy fixfókusz(HTC) van és nem pedig autofókusz(Ace 4) és azt is hogy képminőségnél is vannak különbségek mégpedig: habár mind két teló SoC-ja támogatja a FullHD-t(1080p)(egyébként szerencsére a videólejátszásnál mind két telefon tud FULLHD-t), de a kameraszenzorok közt már van különbség Ace 4 HD(720p) vs HTC FULLHD(1080p).

Akkumulátorban van még kis különbség, Ace 4: 1800mAh VS HTC: 2100mAh.


És végül saját vélemény:

Én ha a két telefon közül választanék akkor az Ace 4-et választanám mert a kijelzője sokkal jobb mint a HTC-nek, pedig amikor én még csak nem is tudtam hogy pontosan melyik milyen típusú amikor megállapítottam ezt a különbséget, és azért is mert nekem a Samsung TouchWiz szoftvere nagyon is tetszik és egyáltalán nem tapasztaltam olyan akadásokat ami más hasonló árú Androidos telefonon nem fordul elő(S4 mini).

2015. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat az ace-4 et választottam már meg van rendelve :)
2015. jan. 12. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!