Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-5s tapasztalatok?

Iphone 5-5s tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Leginkább azok véleményére lennék kiváncsi akik androidos készülék után váltottak iphone-ra.Tehát android után milyen az IOS meg stb...

2015. jan. 13. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Én iphone-ról váltottam andriodra, szerintem az iphone egy kalap...


24F

2015. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Galaxy S4-ről váltottam iPhone 5S-re.

Sokkal jobb, mint az android!

2015. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Második válaszoló kitudnád bővebben nekem fejteni miért?
2015. jan. 13. 16:24
 4/12 anonim válasza:
61%

nekem egy ideig androidom volt es mindig is jobban tetszett az iphone es amikor megkaptam akkor nagyon jo dolgokat tapaztaltam

-sokkal sokkal szebb a kepenyoje

-szebb fotokat lehet vele csinalni

-nm fagy le

-nm hajlamos rá hogy megőrül

ANDROID:

-rosszabb a kepernyo minosege

-tobb dolgok lelehet ra tolteni

-mindig lefagy

(en nm a 2 es valaszolo voltam)

2015. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
A nagy fenét mikor iphonom volt az is lefagyott.. a sok szinkronizációtól pedig a hajamat téptem. Meg mindenért fizetni kell rajta kb. egy magas kategóriás android megeszi reggelire minőségben és teljesítményben is.1 év után pedig magától berepedt a hátulja ( milyen érdekes hogy pont egy év rá a garancia).
2015. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Optimus 2X-ről váltottam az 5S-re és hát igen: verhetetlen. 3 hónapja vettem meg, azóta egyszer sem volt kikapcsolva, csak ha lemerült az akksi :D

Nem szaggat, nem fagy, a fényképezője lenyűgöző, a touch iD remekül működik és tele van egy rakás extra funkcióval (iMassage, FaceTime) melyek csak az Apple-nél érhetőek el. A fizetős alkalmazásokkal sincs gond, a play áruház is tele van velük, nem várhatod el, hogy mindenhez ingyen juss hozzá, ha kellenek a jó dolgok, akkor fizetsz értük, ennyi.Zene: jogtisztán vásárolsz egy számot/albumot amit utána annyi iOS vagy OS X eszközödre szinkronizálhatsz fel amennyid csak van, biztosan nem fog galyra menni az iPhone-od mint a vacak androidos társai.

Az iCloudnak hála az iPhone-odon tárolt adataid mindig biztonságban vannak és csak wi-firől frissül, nem generálva így hatalmas adatforgalmat. A fotókönyvtár bétája is remek, az icloud-ból pedig mindig eléred a telefonodon tárolt adatokat, akkor is ha épp lemerült vagy nincs nálad a telefon. Lopás: ha eltulajdonítják a készüléked, az iCloud segítségével fél perc alatt pontosan láthatod, hogy merre jár a telefonod, üzenetet is kiírhatsz a kijelzőjére, illetve törölheted az iPhone teljes tartalmát.


Tegnap óta kínzom az új 6-osomat és mit mondjak azzal is nagyon meg vagyok elégedve, szóval ha a pénztárcád engedi, érdemes azt is számításba venni.

2015. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még az érdekelne hogy az aksi hogy bírja?
2015. jan. 14. 10:33
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Volt iphonom, ipadem, most egy nexus 5 van

Azt kell hogy mondjam a nexus minden tekintetben jobban használható mint az ios társai

A google play nagyságrendekkel jobb mint az appstore, több hasznos app van benne, iphonera egy offline szótárat sem bírtam szerezni, több az ingyenes app is, ami meg nem az általában fele annyiból kihozható mint app storeban

Aztán nincsenek az apple idióta korlátozásai sem, a géppel sem kell folyamatosan baszakodni ha zenét vagy filmet akarok rátölteni..

Hihetetlen felszabadulás androidot használni ios után, nem nagyon lesz többet apple cuccom az biztos

2015. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is iPhone 5s-em van és az akku elég jól bírja tehát ha csak telefonálok akkor az alig meríti a mobil internet az fogyaszt szerintem a legtöbbet. De reggel 7:00-tól este 22:00-kor van kb 35%-on.
2015. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Androidról váltottam és MEGÉRTE. Állandóan lefagyott, nemcsak az alkalmazások, de néha hívás közben kikapcsolt, lefagyott a fényképező, napi kétszer töltöttem...

5S-t ugyanannyit használom, de 1/5-2 naponta töltöm. Szóval az akksi csúcs a régihez képest. Appstore-ban igenis vannak jó appok, ingyenes is van bőven. Nagyon stabil, megbízható telefon és oprendszer! A fényképezője meg annak ellenére, hogy "csak" 8 mpixeles, sokkal jobb mint egyes 20-25 mpixeleseké. Én ajánlom!

2015. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!