Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki fel akarta törni A...

Czekmeiszter Adrián kérdése:

Valaki fel akarta törni A Huawei Ascend Y210 androidos telómat de nem tudták ezért azt irja ki hogy irjam be az email címem és a jelszót de nincs be irva a telefonba és nem fogadja el. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 12:24
1 2
 11/14 bp1985 ***** válasza:
Nem tudod kitől vetted, nem tudod az email jelszót... Csak azt nem értem, hogy ennek mi köze van az állítólagos "feltörésnek". Túl sok a véletlen.
2015. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
az eggyik használtasban vettem,de miután megvettem a családból valaki be akart lépni a telefonba de nem tudott,amikor telefonozni akartam akkor nem tudtam belépni mert az email címem és a jelszót kérdte de nem volt be írva a telefonba és nem fogadta el
2015. jan. 13. 14:59
 13/14 anonim ***** válasza:

- Kapcsold ki a telefonodat.

- Vedd le a hátlapot

- Vedd ki az akksit, kis idő múlva tedd vissza

- Hátlap vissza

- Nyomd egyszerre és tartsd nyomva a hangerő fel és a bekapcsolás gombokat, amíg a telefon be nem lép a recovery menübe

- A hangerő gombokkal válaszd ki a factory reset menüt, aktiváld a bekapcsoló gombbal

- Menj a Yes-re

- Reboot system

- Újraindul, állíthatsz be mindent. Legyen gmail-es neved és jelszavad. De azt később is beállíthatod.

Remélem segítettem.

2015. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
oké most már jó köszi
2015. jan. 13. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!