Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilnetes kérdés?

Mobilnetes kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! T-mobiles vagyok,van egy havi 150MB-s "Net" csomagok...most gondolkodtam,hogy rendelek egy havi 1 gigát...1290...de ha megrendelem(havonta fizetem az fix) de....azt a 800ft-os havi 150MB-ot blokkolja??

2015. jan. 13. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
elméletileg együttműködne, hiszen az 1290-es NetPlusz L az kiegészítő, és meglévő csomaghoz való, attól viszont szerintem függhet, hogy a meglévő milyen. ez egy sima régi, már megszűnt 150 megás csomag, vagy mondjuk a Domino Surf csomagon belül van 150 megád havi 890ért? Mert ez esetben én mondjuk el tudnám képzelni, hogy azt nem lehet kiegészíteni, de biztosat csak az ügyfélszolgálat tud mondani. Ha csak egy sima régebbi netcsomagod van, akkor szinte biztos, hogy tudna menni párhuzamosan.
2015. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát! :D Domino Surft csomagom van :)))
2015. jan. 13. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, akkor mindenképp kérdezz inkább utána.
2015. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értettem főnök :D
2015. jan. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!