Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 mini lollipo...

Samsung Galaxy S5 mini lollipop frissítés?

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogy várható-e vagy van-e rá esély,hogy lesz android 5.0 verzió a Mini verzióra is ?

Csomó helyen olvastam,hogy az S5-re már megindult a frissítés,de sehol sem írnak a kistestvéréről..



2015. jan. 13. 20:01
 1/8 doni1201 ***** válasza:

Mivel új kiadású a telefon, ezért szinte biztos, hogy lesz frissítés hozzá. De még hivatalosan nem lett kijelölve időpont - nem hivatalosan sem.

Ha kap lollipop frissítést, akkor biztos, hogy még idén meg fogja kapni.

2015. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. jan. 14. 15:20
 3/8 anonim válasza:
azt olvastam egy fórumon, hogy márciustól jön rá a nyalóka :D
2015. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Királyság :D
2015. jan. 18. 10:51
 5/8 Thefefe válasza:

Nekem is S5 mini-m van és én is érdeklődtem a lollipop után és találtam is pár dolgot: mivel a csucskészülékekre már kijött(Note 4, S5, S4, stb.) akkor szerintem most már jönnek a kistestvéreik. De egyébként időpont még nincs de több helyen is irják hogy lessz: [link]

és itt vannak a samsung telefonok közül azok a telefonok amik már rendelkeznek lollopoppal és azok is amelyek még nem: [link]

2015. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Márciustól jön a frissítés, mi?

Rengeteg helyen írják, hogy lesz frissítés, de egy dolog biztos: Október van, frissítés meg SEHOL.

A YouMobile infói szerint még tesztelés alatt sincs, úgyhogy 1 hónapon belül nem is várható. (G800F/H/M)

2015. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó: nekem is S5 minim van, igaz, kártyafüggetlen, de már legalább fél éva elérhető a Lollipop. Más kérdés, hogy én nem akarom letölteni egyelőre. :)
2015. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#7: Haha, ez harmatgyenge próbálkozás volt. Eddig az USA, India és Oroszország kapott frissítést, de ezek is csak szeptember végén, aztán leálltak a frissítéssel.


[link]

2015. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!