Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Viber mikor írja ki a...

A Viber mikor írja ki a partnereknél, hogy "elérhető" és mikor ír csak ki simán egy utolsó időt?

Figyelt kérdés

Ha egy idő után nem nyomkodom a telefonomat,nem viberezek rajta, akkor kiírja, hogy ekkor és ekkor voltam fent utoljára?

Ha meg folyton használom és csevegésben is vagyok rajta, akkor meg elérhetőként tüntet fel?

Vagy vmi más szankció alapján történik ez?

Most tettem fel még csak telómra, szóval eléggé nem vok otthon a témában.



2015. jan. 14. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges az,hogy vki nem is viberezik épp és most is elérhető? Tudom, sok a kérdés, de aki otthon van a témában, az felvilágosíthatna :D
2015. jan. 14. 13:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor állandó internet hozzáférésed van, végig elérhetőnek fog jelezni, üzeneteket és hívásokat tudsz fogadni. Amikor nincs, akkor írja, hogy mikor voltál utoljára elérhető, a viber mindig fut a háttérben. Egyes készülékek viszont energiamegtakarítás miatt egy bizonyos idő után bezárják ezeket az alkalmazásokat a háttérben, és ekkor megint a nem elérhető státusz fog megjelenni. Miután bekapcsoltad a telefont, addig offline vagy, ameddig először megnyitod a vibert.
2015. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó fej vagy, köszi!!! Hasznos volt a válaszod!
2015. jan. 14. 13:13
 4/4 anonim válasza:
Az én telefonom nem energiatakarékos ennek ellenére csak akkor kapom meg az üzeneteket amikor belépek és ez nagyon zavar!
2016. febr. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!