Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindenféleképpen stock android...

Mindenféleképpen stock androidot vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert?
2015. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesítmény terén az a legjobb, funkció terén viszont többet tud szinte minden más.

Stock Android akkor az igazán jó, ha nem érdekelnek a parasztvakító funkciók, és ha van már egy kis ismereted Android terén (igazából csak annyi, hogy ismersz pár alkalmazást ami reprodukálja a többi gyártónak egy-két hasznosabb funkcióját).

2015. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Stock Droid vagy MIUI éri meg a legjobban ha androidos mobilt vásárolnál!
2015. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom, engem nem érdekelnek az olyan parasztvakítások :D De ha már itt járunk, tud valaki olyan appot amivel egyszerre 2 alkalmazást lehet futtatni osztott képernyőn? :) Vagy van egyáltalán olyan? :)
2015. jan. 14. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Vannak rá megoldások (root, Xposed Framework telepítése, hozzá meg XMultiWindow), de nem működik olyan jól, mint a Samsung megoldása.


Ez az egyik funkció, amit a Samsung tényleg jól kitalált és értelme is van.

2015. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert igazából átgondoltam én hogy mit tudnak más gyártók rendszerei a stock androidhoz képest és arra jutottam hogy egy stock android mindent tud ami nekem kell. De az osztott képernyőnek örülnék, viszont csak emiatt nem fogok samsung telefont venni. úgyhogy szerintem maradok a nexusnál :D
2015. jan. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!