Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi Lehet a probléma? Sony...

Mi Lehet a probléma? Sony Xperia M (C1905) alapjaán valami nagyon melegszik, ugyanakkor nagyon gyorsan merül az akksi és nem érintőzik.

Figyelt kérdés

A történet úgy volt, hogy a csengő hanszóró (loud speaker) elkezdett torzan szólni. Gondoltam szennyeződés, kitakarítom, max kicserélem, úgyis moduláris.

Szétkaptam, hangszórót kitakarítottam, de összeszerelés után a következő hibák léptek fel együttesen:

- 1. Az érintő képernyő semmire nem reagál (szalagkábel csatlakozók vissza letted dugva)

- 2. A készülék alaplapján valami iszonyatosan melegszik, pedig nincs külön indított alkalmazás, hiszen érinteni sem tudok.

- 3. A 2. ponttal összefügghet. Az akksi rohamosan merül, ugyanakkor az nem melegszik.


Minden probléma a szétszerelés - összeszerelést követően jelentkezett. Mechanikai sérülést látszólagosan nem okoztam. Alkatrészek a helyükön, kábelek helyükön...


Valami ötlet?



2015. jan. 14. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamit mégis okoztál... Elég annyi is, ha rosszul fogod meg az alaplapot.
2015. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezért nem nyúlunk olyanhoz amihez nem értünk.

Szalagkábelt tuti elcseszted az érintőnél, alaplapot is valószínüleg. Nehezen találsz valakit aki összelegózza neked, értelmes áron.

2015. jan. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!