Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefoncsere miatt a régi...

Telefoncsere miatt a régi telefon normál sim kártyáját micro sim-re kell cserélni. A sim kártyán tárolt nevek, telefonszámok egy kártyacsere során elvesznek, vagy a szolgáltató át tudja tenni a micro sim-re? Közel 200 számot nem szívesen írnék át.

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Elvesznek.
2015. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
2015. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ettől féltem. Ha méretét micro-ra vágatom, az mennyire fog biztosan működni? Attól tartok, sérülhet.
2015. jan. 14. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem hülyéskedtek vágással, adtak egy új kártyát ugyanarra a számra micro sim-ben.
2015. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megmondod ne törjék ki a microt mert előtte rá akarod menteni a számokat, kii lehet törni úgyis, hogy rendes méretű rámásolod a számokat a régi telóból majd kitöröd rendesen és berakod az újba
2015. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En is igy csinaltam, ahogy utolso irta, vagyis en atmentettem 2 teloba is a szamaimat, hogy biztosra menjek, majd elmentem a szolgaltatohoz. Ott kicsereltek a kartyat, de kerdeztek hogy akarom-e hogy ami szamok vannak a regi kartyamon, atkeruljenek az ujra. Szoval en nem ertem mik ezek a nagy problemak, hisz a szolgaltatonal ezt meg kell tudjak oldani.
2015. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bp1985 ***** válasza:
2 perces dolgon ennyit remegni. Felmásolod a gépre, cseréltetsz kártyát, majd visszamásolod. Ha a szolgáltatót megkéred, ők is átmásolják neked...
2015. jan. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már másolom is!
2015. jan. 15. 09:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán megvágattam a kártyát. Sőt, megtartottam a nagyobb részét is, mert a régi telóhoz csak összerakom a két darabot és működik.
2015. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!