Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 érintőképernyő...

Nokia Lumia 520 érintőképernyő csere?

Figyelt kérdés
Volt egy Nokia Lumia 520 típusú telefonom leejtettem és összetört az érintője. Aztán neten vettem egy érintőt hozzá kb 6000ft volt és beletettem. Patentül működött minden okés volt. De hirtelen elkezdte azt csinálni hogy lezártam utánna felnyitottam és nem érzékelt az érintő. Ekkor kivettem az akksit és újra működött. És mostmár egyre gyakrabban csinálja de csak akkor ha felnyitom. Nem tudom hogy az érintővel lenne e a probléma vagy szoftveresen van e valami problémája. Válaszokat előre is köszönöm!

2015. jan. 15. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Először próbálj soft resetet. (halkító gombot és a bekapcsoló gombot tarts nyomva amíg újra nem indul, rezegni fog). Szerintem ez orvosolja, de ha nem akkor ments le mindent, gyári beállítások visszaállítása, utána frissítések telepítése. De simán lehet, hogy valamelyik app szaraxik csak.
2015. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az erintovel van problema . Ezek a szar.ok nagyon haklisak, lumia 520-ba csak gyari,eredeti erintot szabad tenni (ahhoz tartozek a keret es a kozelitesszenzor is,amugy is egyszerubb cserelni)
2015. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kerettel együtt lett vásárolva az érintő. Direkt hogy ne kelljen szenvedni a keret átcserélésével stb. Telefon alaphelyzetbe való állítását már csináltam és az se orvosolta a problémát. A resetet még megpróbálom
2015. jan. 18. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!