Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P7 4 éves...

Amcsih kérdése:

Huawei Ascend P7 4 éves használatra megéri?

Figyelt kérdés

#Huawei #Ascend #7 megéri
2015. jan. 16. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
4 evig szeretned hasznalni?
2015. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
4 évre manapság már semmit nem lehet venni.
2015. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, 2018ig, mert addig leszek gimis, és nem akarok folyton új telefont venni. de még gondolkozok az s5 mini-n is
2015. jan. 17. 12:09
 4/6 anonim válasza:

szerintem igen viszont lehet hogy megfogod unni négy év alatt hisz naponta jönnek ki új telók! az s5 minit én a helyedban elfelejteném mert gyakran lesznek szoftverhibásak és az nem olcsó mulatság!ha ár miatt döntöttél az s5 mini mellet akkor inkább ajánlanám a samsung galaxy alpha-t az a személyes kedvencem (amellet hogy p7-m van) vagy egy lg g3 s-t,az még olcsóbb is lehet vagy akár iphone 5c-t is

szerintem ezen érdemes elgondolkodni főleg az alpha-n mert az nagyon megéri!!

:))))))))))))

2015. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kérdező.. ***** válasza:
4 évvel az a baj hogy ha nem jön ki rá szoftverfrissítés márpedig nem fog akkor nagyon hamar elavul és belassul.Elég neki 2 év.Ennyiért nexus 5-el járnál a legjobban mert még 1 évig támogatják és csak 2 év múlva fog kezdeni elavulni.De 4 évre 200k körüli telefonokban kell gondolkodni.
2015. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az előző válaszolóval egyetértek!
2015. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!