Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszaállított iPhone-ra a...

Visszaállított iPhone-ra a törlődött adatokat vissza lehet hívni?

Figyelt kérdés
Biztonsági mentést sajnos november 11.-én csináltam utoljára és azóta rengeteg kép készült. Viszont elfelejtettem a jelkódomat és ugye lezárolt a telefonom. A sokszori próbálkozás után pedig már nem tudom a touch id-val feloldani. Van valami megolás arra hogy ne tűnjenek el az adataim és ki tudjam nyitni az iPhone-om. (ios 8.1)

2015. jan. 17. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az oka annak, hogy nem jó touch id-vel? rádugod iTunes-ra, és gondolom szinkronizáltad már vele, így fel fogja oldani a tiltást, utána újra próbálkozhatsz vele...más megoldás nincs.
2015. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:

"A sokszori próbálkozás után pedig már nem tudom a touch id-val feloldani." Miért nem elsőre is a touchID-t használtad?

Talán nem kéne más tulajdonával játszadozni...

2015. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert az osztálytársam összevissza írkált bele, hogy feloldja
2015. jan. 17. 22:36
 4/6 A kérdező kommentje:
a kérdésre nem tud valaki válaszolni? megpróbáltam visszaállítani itunes-szal, de nem tudom, mert a keresés be van kapcsolva rajta. amit pedig csak akkor tudok feloldani, ha az icloudal törlöm. viszont ott azt írja, hogy ha kapcsolódik az internetre, akkor lesz törölve. a wifi meg nincs bekapcsolva.
2015. jan. 17. 22:40
 5/6 A kérdező kommentje:
na mindegy. ma bevittem egy almavilág üzletbe, ahol majd hétfőn megcsinálják, de törlődik az összes adatom. próbálok beletörődni. köszi a "segítséget" a "jóindulatot" és az előítéletességet, kedves második!
2015. jan. 17. 22:42
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok...nem voltam elég világos? simán rádugtad volna iTunes-ra, és magát a tiltást feloldotta volna...utána lehet újra próbálkozni...persze ez csak akkor jó, ha már legalább 1x szinkronizáltad azzal a géppel a telót. na de mind1, hát ha neked így jobb, akkor fizess egy szervízbe pénzzel és az adataiddal.
2015. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!