Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártyára töltés, HTC 3D...

SD kártyára töltés, HTC 3D Evo Rootolása. Ha számit akkor,17/F Ja és a kérdőjel :D?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy, hogyan lehetne az androidos telefonomra aminek csak 1Giga memóriája van, nagyobb akár 2Gigás játékokat letölteni, van benne még egy 16Gigás memóriakártya.

Áthelyezni tudom a játékokat installálás után a memóriakártyára, de akkor is maximum 1-2 játék lehet rajta egyszerre és már unom hogy naponta törlök-installálok játékokat.

Ha memóriakártyára töltés csak Roottal lehetséges, akkor valaki segitene nekem a HTC 3D Evo x-emet Rootolni? Ha valaki nem ismerné esetleg még HTC Shooter és X515a tipusú. Nem értek az ilyen dolgokhoz mint a Rootlolás ezért aki szerte segiteni az Skypen Facebookon TSen keresztül tud. Adatokat majd válaszok után.



#HTC #SD kártya #root #Htc 3D #Htc shooter #kétlábavanaztaldenemszékkecske
2015. jan. 17. 03:33
 1/1 A kérdező kommentje:
És pluszban, hogy az eredeti USB-jével nem tudom csatlakoztatni géphez mint meghajtót, töltést felveszi, de nem adja ki azt a kis ablakot hogy a fájlokat kezelhessem. Nincs a telefonon felül az hogy rálenne kapcsolódva USB-n, de a menüben beállitottam hogy meghajtóként kezelje. Fel van oldva a telefon képernyője is.
2015. jan. 17. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!