Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni....

>>|BEAN|<< kérdése:

Telefont szeretnék venni. Milyent ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hosszan fogom írni,de fobtos lenne a segítséged!


Alapjában véve sokat olvasgattam utána de mindenhol találok jót es rosszat is mindenről.Elso sorban a tapasztalat erdekelne, kevesbe amit látatlanban gondoltok róla hasonlóan hozzám.


Alapjában a munkához szükséges az időpont egyeztetés az ugyfeleimmel,tehat elsosorban egy jól futó internetes naptár rendszer lenne a fontos,en a google félére gondoltam bár nem tudom mennyire jó.. ezt alapjában véve barmi tudja szinte a lényeg hogy időben minnel kevesebb legyen beìrnom, tehát minnel gordulekenyebben menjen. A telefon számokat be szoktam másolni az idopont mellé. Tehát vagy hívaslistából valo masolasra lenne szuksegem vagy valami olyasmi kellene hogy egyutt lassam a hivaslistat es a naptarat ket feluletkent egymás mellett pl..


A második elvarasom a minnel egyszerubb kezeles. Nem mondom hogy nem vagyok otthon benne, de fokent Nokiam volt amit igencsak meguntam (Nokia c5) mindenképpen egy jóval felsőbb kategóriára gondoltam.


A kamerája sem lenne utolsó, mert szeretek fotózgatni, de van fényképezőm is tehat csak normal minőség elég nem kell extra.


Penz nem az elsodleges szempont, semmikepp ne akadjon minnel kevesbe vírusosodjon.


Nem zarkozok el semmitol lehet android ios vagy windows is amennyiben megfelel ennek e jonak találod.


Bármilyen segítséget szívesen veszek, koszonom hogy elolvastad!



2015. jan. 17. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nexus6 ez biztos, hogy nem fog lefagyni.
2015. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vírusos nem lesz. Mivel gondolom, hogy nem fogsz minden vackot letölteni ismeretlen forrásból.

100e Ft körül, sőt már 70e-től is bármelyik készülék tudja ezeket. Talán a kamera ami miatt a 100e-es kategóriát javaslom.

A telszámokat a naptárba. Erre van egy program ami tudja ezt: exdialer. Biztos van másik is.


Nexus 5-6

Xiaomi Mi3, Mi4

A Galaxy Note 4 biztosan meg tudja jeleníteni egyszerre a híváslistát meg a naptárat is. De ennek az ára is szép. És a samukat sokan szidják.

2015. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi! Applerol windowsrol valami velemeny? A Nexus ar ertekben megfelel? Megeri?
2015. jan. 17. 14:23
 4/4 kérdező.. ***** válasza:

A nexus jobban megéri mint bármelyik apple meg windows.

A legjobb ár/érték arány a nexus,főleg a nexus 5.

2015. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!