Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire figyeljek ha használtan...

Mire figyeljek ha használtan veszek Iphone 5/5s-t?

Figyelt kérdés
Mi az,hogy Nem icloud záras?

2015. jan. 17. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

meg kell nézned, hogy iCloud-ba be van-e lépve valami apple id-val. ezt egyészen könnyen el lehet úgy rejteni, ha csinál egy gyári visszaállítást, de nem aktiválja be, tehát mindenképp olyan helyen találkozzatok, ahol tudsz nethez kapcsolódni, és vigyél sim kártyát is kipróbálni, ugyanis csak a lépések végén kéri az apple id-t, ha esetleg be van jelentkezve, így ha valaki odáig nem jut el, akkor csak otthon szembesül vele, hogy nem tudja beaktiválni sem. ez a legfontosabb.

én például amikor vettem icuccot, akkor inkább előre kértem az eladót, hogy legyen beaktiválva, feltöltve.

2015. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És honnan tudom,hogy be van e lépve?
2015. jan. 17. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi ilyen tortúra. Egyszerűen a 3. (esetleg még a 2.) pontban leírtakat kell megcsinálni és kész. Utána nyugodtan megveheted.


[link]

2015. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:D
2015. jan. 17. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!