Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények az Xperia E1-ről...

Vélemények az Xperia E1-ről (részletezés tovább)?

Figyelt kérdés
Tehát, egyáltalán nem fontos, az hogy szuper jó kamera legyen, nekem bőven elég az a 3megapixel, és a vaku se hiányos számomra, és az se, hogy legyen előlapi kamera, mivel van táblagép, és másik telefon(aminek betört a kijelzője, de működik, csak alig látni,ráadásul nem jött be a windowsphone a zártsága miatt(egyébként jó, hogy gördülékeny, de ennyi)) és 20ezerért már lehet kapni az e1-et ami szerintem nem is rossz, ha azt nézem, hogy 2magos 1,2ghz-s,4" 480x800 felbontású. nincsenek nagy igényeim
2015. jan. 17. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyámnak ilyen van. Telekomos, 4.4-es android, a build számot nem tudom. Nem egy erőgép, sokszor akad, Néha maga a kijelző feloldás is percekig tartó várakozással jár. Lehet csak egy bug van a szoftverbe amit a sony már kijavított csak a szolgáltató nem adta ki ezt a javítást, de még 512MB ram mellett se indokolt az ilyesfajta lassulás.
2015. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4.3-al tudom venni, és a sony sokszor elkúrja a frissítéseket :D
2015. jan. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!