Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 mennyire régi?...

Iphone 5 mennyire régi? Megéri még megvenni jó áron?

Figyelt kérdés

Elég olcsón jutnék hozzá,megbízható helyről.

70.000-et megér még?


2015. jan. 17. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Normális használt ár az. Elég olcsóról 60 körül beszélhetünk.

70et is megér ettől függetlenül, bőven használható még, sőt.

2015. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
hát én a helyedben 70 ért inkább 1 új középkategóriás telót vennék. Azért az már erősebb mint egy több éves Iphone, és még támogatást is kap. Persze ha Iphone ra van szükség akkor nyilván nincs más lehetőség:)
2015. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

na de mire megy vele, hogy erősebb? verheti magát antutu-val, hogy több pontot kap a telefonja? másban nem nyilvánul meg.


ahogy az első is mondta. az 5 jelen pillanatban tökéletesen használható, nem lassú egyáltalán, és használt iPhone-ok közül jelenleg ennek van a legjobb ár/érték aránya, és valóban a 70ezer az egy aránylag átlagos ár, bár persze attól is függ, hogy milyen az állapota és mi jár hozzá, milyen függő, hány gigás.

2015. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Iphone 5 még másfél évig kap támogatást, amit az android telókról nem mondhatsz el.

[link]


930 millió embert szívat meg a gugli :D

2015. jan. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából lehet tudnék 55-65 között is,szép állapotban,függetlenül.

Tehát akkor vegyek nyugodtan,még nem olyan régi?

2015. jan. 18. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, androidot kerüld. Még egy évig szoftveresen is támogatják. Jól jársz vele. Vagy az 5c-t azt még 2 évig.
2015. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én most vettem 4S-t . Rosszul tettem ?
2015. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!