Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudják a szervizben ha beázott...

Kuruczgalaxy kérdése:

Tudják a szervizben ha beázott egy Galaxy S5?

Figyelt kérdés

A telefon működik,csak néha vibrál a kép,

nem direkt ázott be,a kereszt fiam ejtette a kádba,és le esett a hátlap.

Nos ha napokig szárítom,akkor a szervizben tudják hogy ez a telefon be volt ázva?

Vagy mi ilyenkor a teendő?



2015. jan. 19. 05:29
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Egy szervizest nem lehet átverni. Kb 2 másodperc alatt észreveszik a beázást.
2015. jan. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telefon belsejében vannak indikátorok amik elszíneződnek ha víz éri, amit szétszedi látni fogja hogy víz érte, gari ugrott. Az a teendő hogy fizetsz nem keveset :S
2015. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, annak nyoma van. Teendő? Hát semmi, garancia már ugrott, vagy ìgy használod vagy pènzèrt javìttatod.
2015. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
Ezért mondom mindenkinek, ilyen értékű készüléket csak szolgáltatótól, csak készülék-biztosítással. Mert a biztosítás a beázást is fedezi, a garancia meg nem.
2015. jan. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És hol található az a cucc ami mutatja hgy vizet kapott a telefon?akku alatt?vagy a belselyében?

Mert nem akarom veszni hagyni,mert bekapcsol meg működik is csal nincs biztosítás és még a 60napom belül vagyok és kötnék rá biztosítást és pár hétre rá meg kicseréltetném ujra

2015. jan. 22. 16:02
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

"És hol található az a cucc ami mutatja hgy vizet kapott a telefon?akku alatt?vagy a belselyében?"

Sonyknál a védőkupakok alatti kis fehér kockák. Vízre bepirosodik.

gondolom a szerviz munkájának megkönnyítésére belülre is raknak ilyeneket.

"nincs biztosítás és még a 60napom belül vagyok és kötnék rá biztosítást és pár hétre rá meg kicseréltetném ujra"

Hát, én úgy tudom, ha nem készülék-vásárláskor kötöd a biztosítást, akkor kell hozzá egy állapot-felmérés is, ott meg szerintem a beázásod lebukik.

Ez a biztosítási csalás kísérletének egy enyhébb változata, én nem próbálnék ilyet.

2015. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!