Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7560 beállításokból...

Steely kérdése:

Samsung S7560 beállításokból való reset után fekete kép. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Samsung GT-S7560. Kaptam új telefont, ezt vissza akartam adni anyukámnak, mondom a beállítások alól visszaállítom a gyári beállításokat. Rányomtam, a telefon dolgozott, aztán elindult. Annyit enged, hogy válasszam ki a nyelvet, aztán válasszak wifit, állítsam be az időzónát, és itt a következő gombra bökve, csak fekete kép, felső állapotsor látható, óra, akku, térerő, wifi, de lehúzni nem lehet. Ha vissza gombot nyomom újraindul az első lépések beállítás. Ezen tovább nem jutok, így a telefon nem használható. Segítségetek kérem.

2015. jan. 19. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!