Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van frissítés a telefonomra...

Van frissítés a telefonomra de nem írja ki hogy lehet frissíteni. Segítség?

Figyelt kérdés

Az új windows phone denim frissítést szeretném de belemegyek a frissítésbe és azt írja ki hogy napra kész

Nokia Lumia 820 windows 8.1



2015. jan. 19. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Dugd rá a gépedre és telepítsd azon, a Zune szoftverrel. Legalábbis 7.8-on egykor ez volt a szisztéma.
2015. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most 8.1 van. És az új az a Denim.
2015. jan. 23. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos! Ha wp 8.1 akkor a beállítások frissítések pont alatt ott van minden. Azt írod naprakész, akkor nincs rá semmi! Ha van valami, akkor ott azt írja, hogy 1 frissítés.... Akkor csak annyit kell tenned, hogy: Tel feltöltve, de jobb ha töltőn! Majd wifi kapcsolat és a frissítésen belül a frissít gomb. Hátradőlsz azt csá... Mindent megcsin a telefon magától. Lesz hogy újraindul, de a kijelzőn írja. Ha kikapcsol se ijedj meg! Hagyd addig amíg fel nem áll a rendszer és jelzi hogy kész! Ennyi. Milyen rendszered van most? Cyan? Arra jön a Denim! Milyen telefon? Független, vagy 30/20/70 es? Lehetnek eltérések a szolgáltató miatt h mikor kerül fel... De nyugi, jelezni fog, és csak ennyi a dolgod amit írtam! ( Lumia 930 am van, tudom... :) Wp 7.5-7.8 ra kellett a zune, de 8 nál nem!) csak wifi kapcsolat. Cyannal vettem a 930 at, kb 4 napja volt meg amikor feldobta a denimet. Azóta rendszerfrissítés nem jött erre sem. :)
2015. márc. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!