Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom eldönteni melyik...

Nem tudom eldönteni melyik márka a jobb?

Figyelt kérdés

Idén nyáron szeretnék venni egy másik telefont csak nem tudom melyik márka a jobb a mostani időkban.

Eddig samsung-om volt és van pár rossz tapasztalatom vele.

Most sony készülékekben gondolkoztam , de nem tudom hogy a samsung vagy a sony a jobb választás.

Az ár max 65000 ft.

A válaszokat előre köszönöm , olyanok válaszát várom akiknek mindkét márkával kapcsolatosan van tapasztalata.



2015. jan. 21. 21:56
 1/4 Kingacorbi válasza:
Én ahogy elnéztem a Doogee DG850 telefont.. Nekem nagyon tetszik és idén nyárra én is betervezem a megvásárlását. 59.900 forint értékben néztem interneten.
2015. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lumia 735 vagy Moto G a legjobb telok ennyi penzbol ujonnan...hasznaltan mar valoszinuleg kapsz jobbat is.
2015. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én androidos telefonra gondolta , de ott is a sony-ra vagy a samsungra.

Szerintetek melyik màrka a jobb ?

Én a sony xperia t3-ra vagy a samsung galaxy s III neo-ra gondoltam.

Más gyártó nem érdekel és android legyen rajta.

2015. jan. 22. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy melyik gyarto a jobb sosem lehet egyertelmuen eldonteni. Azt viszont lehet tudni, hogy az altalad kiemelt 2 gyarto teloinal ebben az arszegmensben lehet jobbakat talalni. De ha neked az elsodleges szempont, hogy mit ir a telon, akkor inkabb a Samsungot ajanlanam, lenyegesen nagyobb nev manapsag a mobilpiacon, mint a Sony.
2015. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!