Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 használtan venni?

IPhone 4 használtan venni?

Figyelt kérdés

OLXen néztem.


Nos 30000ft-ért szerintetek megéri?


iOS 7 fut rajta, illetve 16GB-os.


Akadt egy kis probléma, mivel úgy hallottam hogy ezek lelehetnek tiltva. Ez igaz? És ha megveszem egy ismeretlen eladótól akkor ő letilthatja bármikor ezáltal kicseszik velem? Én feloldhatom? Vagy hogy működik ez?


2015. jan. 21. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

30ért megéri, ha nem túl rossz állapotú.

iCloud zár lehet rajta, de ezt utólag nem tudja letiltani, ha ki van jelentkezve belőle, tehát ezt személyesen meg kell nézni.

2015. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le lehet tiltva, nem csak icloud záron. A szolgáltató is fekete listára tudja tenni, így semilyen SIM-et nem fog elfogadni, ez akkor szokott általában előfordulni ha előfizetésesen lett véve a telefon és nem lett fizetve a törlesztőrészlet
2015. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, ez is igaz, bár mivel 16 gigásról van szó, amit már jópár éve nem árulnak, erre kisebb esély van, hogy nemfizetés miatt le van tiltva. nyilván ezt is ki kell próbálni a saját sim kártyánkkal. javallott is vinni, illetve olyan helyre menni, ahol wifi van, mert az iCloud zárat úgy is el lehet rejteni, ha valaki csinál rajta egy restore-t, és úgyhagyja, ugyanis ha jól rémlik, akkor az első beállítás varázsló legvégén kell csak megadni az Apple ID-t, azelőtt kéne nethez csatlakozni, meg kér sim kártyát is, és ha ezek nincsenek, akkor csak akkor derül ki a dolog, miután hazavitted, és otthon próbálod aktiválni.
2015. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!