Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 1520 típusú...

Nokia lumia 1520 típusú mobiltelefonom van és eléggé csalódtam a windows phone-ban! Nem lehetne valahogy androidod rátenni a wp helyett?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

mi a problémád vele? nekem is 1520-asom van, és tökéletesen működik

de amúgy nem lehet droidot rátenni

2015. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom valahogy nem az én stílusom egyépként a működéssel semmi gond de azért köszi a válaszod! :D
2015. jan. 22. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
mielött eladáson törnéd a fejed, szerintem várd meg a win10-et, hátha az már használható lesz számodra is :)
2015. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem még a 800 van,de most lesz lecserélve a 735- re.Oda nem adnám egy androidos telóért.Szerintem sokkal egyszerübb meg könnyebb a menüje.
2015. jan. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ mindenkinek!
2015. jan. 26. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon jó telefon! Nekem 930 van. Ha el akarod adni szerintem 1-2 órán belül elviszik! :) ha aktuális mondok helyet ahova felteheted. De ha rámhalgatsz megtartod! Droidba nem kapsz Ennyire stabil gyors telefont, főleg nem olyan kamerával... Szerintem a csempék sem rosszak. Gondold át azért.
2015. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossz döntés, ha eladod! Biztos meg fogod bánni, mert sirni fogsz az Android szilárd halmazállapota miatt (vagyis akadozós, fagyós). A 1520 mellesleg egy ritka készülék, kártyásan nem is árulják, nehezebb megszerezni, mint egy másik telefont. Nekem is az van, megbecsülöm, bogy anno megvettem, amikor kijött. Mostmár nem is kapható a neten sem, ahol rendeltem.
2015. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!