Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Microsoft Lumia...

Vettem egy Microsoft Lumia 535 készüléket, az érintő képernyő nem mindig működik megfelelően, másoknak akiknek hasonló készülékük van, fellelhető ez a probléma?

Figyelt kérdés
az érintőképernyő néha nem, vagy ha igen máshogyan érzékel, bár fórumokon láttam, hogy javították de pl játék közben (p.l minecraft) nos a mozgáskor szinte irányíthatatlan karakter, másoknak a frissítés helyreállította az érintési hibát?

2015. jan. 23. 20:12
 1/5 anonim válasza:
Nekem L800 van,2 éve van meg,semmi baja nem volt eddig,tökéletesen müködött.Hétfőn lesz meg az új telóm,ami szintén Lumina,csak 735.Egyszerüen beleszerettem :)
2015. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is imádom a Windows Phononokat ezelőtt egy Nokia Lumia 625 volt semmi problémám nem volt vele csak kevés volt az 512 mb rammja ezért váltottam, természetesen Windows phone-ra:) ez az 535-öt nagyon szeretem, könnyű, gyors csak remélem lesz valami frissítés, a képernyőt illetően.
2015. jan. 23. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Lesz frissítés [link]
2015. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos fellelhető a probléma, és nagyon zavaró.

Állítólag a "3.0.0.0"-ás hardware revision számú készülékeket érinti, újabbakat nem. Állítólag.

2015. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam igen, sajna.
2015. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!