Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone (8.1) vagy az...

Windows Phone (8.1) vagy az Android jobb (5. 0)?

Figyelt kérdés

Játékra lenne és hogy melyiken menne jobban ugyan azon a hardveren.

Két választott készülék:

Android:Motorola Moto G2

Windows:Nokia Lumia 735



2015. jan. 23. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Androidra több játék van, de 5.0-t még nem minden szereti.
2015. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te döntsd el hogy melyik rendszer tetszik jobban..
2015. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem a Windows Phone mert sokkal gyorsabb és valamennyire hasonlít az IOS-hez olyan értelembe hogy pl:2 maggal és 1 gb rammal minden fut rajta mint pl az Iphone 5-ön.De csak attól félek hogy lesz olyan játék ami kijön android-ra Ios-ra Windows Phone-ra meg nem.Ezért is tettem fel kérdést mert tudom hogy jó a Windows phone de még annyira nem támogatott mint az android.És én most nem a fingós alkalmazásokra gondolok hanem PL:Android-ra kijött már majdnem 1 éve Real Racing 3(egyik kedvenc játékom)Wp-ra meg csak a kettő és az is pénzbe kerül.De viszont azzal is tisztába vagyok hogy sokkal jobban futnának a játékok WP-on mert jobb a ramkezelése és kevesebb a rendszer igénye is.Meg így hogy utánanézem 2 év ig van terméktámogatás olyan értelembe hogy frissítik a rendszert szóval Windows 10 biztos lesz rá.Szóval inkább Lumia 735 mert néztem róla vidi-ket és a modern combat 5 is ment akadás nélkül moto G2 amin meg gyári droid van és egy picit erősebb a hardvere sza*rrá akadt.
2015. jan. 24. 00:13
 4/7 kérdező.. ***** válasza:

Moto G2-n nem akad semmi.(Tapasztalatból mondom)

Nem kell félni az 5.0-tól,jön az 5.1 mindjárt és az mindent javít.

2015. jan. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem akad MÉG semmi de mondjuk 1 év múlva?

De pl Windows phone-on a haveromnak van Nokia Lumia 800-a ami nem egy mostani telefon de megy neki a GT racing 2 akadás nélkül (1mag,512mb ram)én így magamba eldöntöttem hogyy Nokia mert tudom hogy a Moto G2 is egy megbízható telefon de az 1 év múlva már kb fele ennyit fog érni.Lumia 800-hoz még mindig vannak frissítések Lumia 735-höz is lesznek még legalább 2 évig.

2015. jan. 24. 09:35
 6/7 kérdező.. ***** válasza:
A lumia is feleannyit fog érni.Moto G -t egyébként könnyebb eladni mert ritkaságnak számít itthon.De ahogy gondolod,egyébként 1 év múlva is jónak fog számítani a Moto hiszen fél éve sincs hogy kijött.
2015. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért van egy pár játék lumiára is az enyémen pl rajta van a candy crush saga, temple run 2, zombie tsunami, asphalt 8, angry birds epic és go, és a jatpack joyride. Akadás fagyás nélkül fut az összes ;) amiket kerestem eddig mind meg voltak.

am itt nézz szét, aztán dönts, hogy ez elegendő-e neked:

[link]

2015. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!