Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 1520 tapasztalatok...

Mr.Z85 kérdése:

Nokia lumia 1520 tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Telefon vàsàrlàs előtt àllok, minden vélemény érdekel:)
2015. jan. 24. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Tökéletes telefon ha: Nem zavar a csempe ill a kijelzőméret! Mind hardver fronton szoftveresen a topp a 930 mellett! A 1520 annyival több is, hogy van mikro sd bővítés. Ha szereted a wpt es a nagy telt akkor tuti! Ha kisebb méretben kell ugyanaz akkor 930 ez csak 5 ös kijelző. :D viszont - msd. Gyors, stabil, szép, minőségi, megkapja a wp10 et, szép fotók, kevesebb app mint droidra, de minden megvan ami kell. Offline világ Navi ingyen, Office stb. Nem bánod meg se a 1520 at, vagy a kijelzőben kisebb 930 at sem. (egy 930 tulaj)
2015. jan. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 1520 van. Nagyon szeretem, nem bántam meg. Van, hogy külön övtáskát kell vinnem a kerékpározáskor neki, de Megéri, mert egy szuper telefon. Bizony, meglapja a WIN10-et, és a Denim-mel már a Lumia Camera alkalmazással 4K videókat is csinálhatsz. A Microsoft élmény a topon van. Kész. :)
2015. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!