Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 vagy Samsung...

Sony Xperia Z1 vagy Samsung Galaxy S4 melyik? Miért? (venni szeretnék csak nem tudok dönteni)

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 10:45
 1/2 anonim válasza:
Szerintem s4. En is venni akarok es xperia z1 compact es galaxy s4 gozott gondolkodok, de sztem s4 lesz :) sokan mondjak hogy a touchwiz rossz, de ha figyelsz a telefonra hogy ne kapjon virust es karban tartod magadnak a rendszert akkor nem lesz semmi baja :) annyi, ha samsung telefont veszel, akkor a touchwiz miatt tenyleg figyelni kell ra, de mondom, ha odafigyelsz nem lesz semmi baj :) ugyhogy szerintem samsung, de ettol fuggetlenul a sony is jo :)
2015. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z1-nek nem az S4 hanem az S5 az ellenfele de még azt is simán odaveri. Tapasztalataim az S4-el 3-4 hónapon belül le fog kopni a festék és fél év múlva lelassul annyira, hogy használhatatlan lesz. A Sony Z1 nagyon jó készülék erős szép kamera jobb kinézet és sokkal minőségibb mint az S4. Az S4 vékony műanyag a Z1 prémium üveg. Z1-nél ha olyat veszel azzal vigyázz Hogyha sokat nyitogatnod a töltőnyílast akkor egy idő után kijön tehát érdemes venni hozzá egy dokkolót is.
2015. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!