Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Vettem egy használt xperia x8 telefont. Az lenne a problémám hogy mikor neteznék (wifin) akkor mindig kibobja hogy Biztonsági figyelmeztetés, gondok vannak a webhely biztonsági tanúsítványával de ezt 3 másodpercenként. Van erre valami megoldás?

2015. jan. 24. 21:17  Privát üzenet  

A válaszok
Hát vehettél volna jobb telefont is :D

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. jan. 24. 21:21 Privát üzenet
Ha használtan vetted, akkor kapásból egy resettel kezdenék.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. jan. 24. 21:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

már volt resi de még mindig azt csinálja =(

# 3/3Időpont 2015. jan. 25. 21:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A tabletem az alábbi hiba üzenetet írja ki, ha bármilyen webhelyre próbálok belépni vele: "Biztonsági figyelmeztetés: Gondok vannak a webhely biztonsági tanúsítványával. "? Részletek lent.
Hogyan tudom le tiltani a Biztonsági figyelmeztetést? Androidon?
Hogy lehet facebookon letiltani a biztonsági figyelmeztetéseket? Nagyon idegesítő
Mit jelent ikangoo figyelmeztetés? Bejött egy fehér ablak. Android. Ikangoo.com Biztonsági figyelmeztetés.
Biztonsági figyelmeztetés kikapcsolása W7 IE8?
Mit jelent ez? "Biztonsági figyelmeztetés! A hely tanúsítványának visszívonási információi nem érhetők el. Folytatja? "

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!